O Sklepie

Gry cyfrowe - rozrywka na wyciągniecie ręki

AmGames to sklep internetowy założony pod koniec roku 2018 przez pasjonatów branżowych IT. W naszym sklepie znajdziecie gry w formie cyfrowej oraz karty przedpłacone najpopularniejszych platform.

 

 

Gry to nasz świat

Tak jak nasi Klienci, poza realnym życiem, jesteśmy przede wszystkim graczami. Poza pracą uwielbiamy się wcielać w role i porządkować świat jako żołnierze przyszłości z ATLAS Corporation, podbijać dziki zachód jako bracia McCall, czy chronić i odkrywać tajemnice razem z Assassynami.

"I am a gamer not because i don't have a life but because i choose to have many"

Ta maksyma przyświeca nam przy każdym naszym działaniu i każdej kolejnej rewelacyjnej premierze.

 

Nasze priorytety

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo transakcji i tworzenie społeczności miłośników gier. Specjalnie wyselekcjonowane tytuły i promocje, współpraca z wiarygodnym dostawcą systemu płatności i mega programy lojalnościowe to trzy filary na których budujemy nasz sklep dla Was. Wierzymy, że gry cyfrowe to odpowiedź na wymagania wszystkich koneserów gier. Przyświeca nam myśl, że cyfrowe wersje gier to jakość dostarczana w błyskawicznym czasie.

Pamiętaj również o dołączeniu do społeczności graczy AmGames.pl

Śledź nasza aktywność na portalu Facebook i dołącz do obserwują nasz profil na Instagramie.

Czekają tam na Ciebie liczne promocje i bieżące informacje o rabatach. Dołącz do nas już dziś i odbierz specjalny rabat na zakupy w naszym sklepie.

Poznaj ekipę AmGames.pl

Nasza siedziba i punkt odbioru stacjonarnego:

Lublin, ul. Bohaterów Monte Casino 53/217 (Centrum Markopol)

Współpracujemy również z salonem gier City VR (Lublin, ul. Jana Sawy 10), gdzie również możecie odbierać osobiście vouchery prezentowe.